Veľké tréningové centrum

Príď si zlepšiť kondičku, niečo nové sa naučiť a cítiť sa lepšie

 

Moderné vybavenie a skvelý tím trénerov s ľudským prístupom je u nás samozrejmosťou.

V našej posilňovni nájdete profesionálne stroje s dôrazom na variabilitu a maximálne využitie. Náš zámer bol, splniť očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Tí ktorí preferujú silové cvičenie si môžu precvičiť komplexne celé telo.

Funkčný tréning, tento názov sa odvíja od funkčnosti nášho tela. Funkčné tréningy sa u nás vyznačujú hlavne individuálnym prístupom trénera. Tréning slúži na všeobecné pohybový rozvoj kondície, správne dýchanie, držanie tela a na koordináciu. Kombinácie cvikov s vlastnou váhou sa dopĺňajú s cvičebnými pomôckami. Dôraz sa kladie predovšetkým na „core“ teda na hlboký stabilizačný systém. Naši certifikovaní tréneri budú v tomto procese Vaši partneri a zároveň aj podpora.

Kde je pohyb, tam je zdravie

Čo je to fitness? V dnešnej uponáhľanej dobe je fitness ako životný štýl. Pomáha ľuďom aspoň na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Niektorí ľudia pod pojmom fitness chápu len posilňovanie, ale nie je to úplne pravda. Posilňovanie patrí k fitness štýlu ale nie je to len o tom. Fitness obsahuje slovo Fit, čo v preklade znamená: zdravý, pripravený, v dobrej kondícii. Pre zdravie teda nie je len posilňovanie samotné, ale rôzne iné veci a športy ako napríklad zumba, aerobic, box, korčuľovanie, behanie, plávanie, cviky na bossu, s gumenými expandermi a pod. Spýtajte sa sami seba, čo robíte pre zdravie? Preto, aby ste sa držali v dobrej kondícii? Mnohí ľudia hľadajú rôzne výhovorky, prečo nešportovať. My vám povieme dôvody, prečo ísť športovať. Udržiavate sa v lepšej fyzickej kondícii, odbúravate stres a na chvíľu vypnete. Dosiahnete lepšie výsledky v práci a v živote. Zlepšite si zdravotné výsledky, zvýši sa Vám hladina endorfínov, teda hormónu šťastia. Kladných dôvodov je omnoho viac a každý človek by si ich mal uvedomovať. Teraz nastáva otázka, či ísť cvičiť sám? Naša odpoveď je jasná, nie! Hlavne ak ste začiatočníci a chcete začať cvičiť v posilňovni. Mali by ste trénovať pod dohľadom odborných trénerov v danej oblasti aby ste pochopili základné princípy a osvojili si techniku. My osobne si myslíme, že je lepšie aspoň zo začiatku trénovať pod dozorom kvalifikovaných trénerov.