Náš tím

Pavol Garaj

Kickboxu sa súťažne venujem od svojich 13.rokov. Za 21 rokov pôsobenia v tomto športe som získal mnoho amatérskych aj profesionálnych titulov doma a v zahraničí.

21 x amatérsky majster SR

1. a 2. miesto z amatérskych majstrovstiev sveta

3 x profesionálny majster sveta

2. miesto z amatérskych majstrovstiev Európy

1 x profesionálny majster Európy.

Spolu som odboxoval cca 300 zápasov v kickboxe a 28 zápasov v profesionálnom boxe. Trénoval a súťažil som v mnohých krajinách na celom svete: USA, Thajsko, Bahrain, Anglicko, Portugalsko, Holandsko, Bielorusko, Srbsko. Je to nezabudnuteľný pocit, keď vám rozhodca zdvihne ruku nad hlavu a patríte medzi tých najlepších fighterov. Každému by som to doprial. Som tu pre tých, ktorí sa chcú naučiť tento krásny, ale tvrdý a náročný šport. Naučíte sa sebadisciplíne a spoliehať sa sám na seba. S radosťou vám odovzdám všetky moje skúsenosti. Záleží len na Vás kam, to chcete dotiahnuť.

Rasťo Cimerman

Už 14 rokov sa venujem silovému, kondičnému a vytrvalostnému tréningu. Zameriavam sa na viac oblastí. Budovanie správnych návykov v športe, odstraňovanie bolestí kĺbov. Predovšetkým vám pomôžem s rastom svalovej hmoty a s redukciou prebytočnej váhy. Vytvorím kondičný a nutričný plán tak, aby ste dosiahli stanovený cieľ. „Váš cieľ je aj mojím cieľom.“

Eliška Grigerová

Zameranie: Tvarovanie postavy, redukcia alebo nárast hmotnosti. Mojou najčastejšie využívanou technikou cvičenia je silovo-kondičný a silový tréning a tréning zameraný na dynamiku a výbušnosť. Tieto tréningy sú vhodné ako pre mládež tak aj pre dospelých. Už dlhé roky vykonávam hasičský šport a vďaka tomu Vám viem pomôcť zlepšiť dynamiku, výbušnosť, reakčnosť a rýchlosť. Pri tréningoch sa zameriavam na najdôležitejšiu časť tela CORE a využívam pri tom pomôcky ako TRX a BOSU. Spolu sa zameriame hlavne na mobilitu, funkčnosť, zdravie a silu tela. Ponúkam osobné tréningy tak aj online treningy, video tréningy a tréningové plány.

Absolvované kurzy:
školenie osobných trénerov I. kvalifikačného stupňa vo fitnes a kulturistike, INFORM, 2021

Róbert Hudák

Cvičeniu sa venujem už 5 rokov. Každému klientovi sa venujem individuálne podľa jeho cieľov a preferencií. A to môže byť redukcia podkožného tuku, naberanie svalovej hmoty, kondícia a vytrvalosť, pričom využívam rôzne techniky silového, kondičného cvičenia a TRX. Som tu pre tých, ktorý chcú na sebe pracovať, dosahovať svoje ciele a stále si zlepšovať koncept svojho tela.

Absolvované kurzy:
Fitness tréner I. kvalifikačného stupňa,
Športové poradenstvo – INFORM, s.r.o. – 2023

Barbora Mayerová

Som trénerka kickboxu . Aktívne zápasím  v ringu, v disciplínach K1 a Low kick. Trénujem  ženy a deti. U žien sa zameriavam na základy kickboxu v spojení so zlepšením fyzickej kondície , spaľovaniu tukov, formovaniu postavy. Tréningy pre deti od 7 do 13  rokov sú zamerané na základy kickboxu, rozvoj pohybovej zručnosti, zlepšenie koordinácie formou súťaží a hier. Práca s deťmi má veľmi baví, rada ich motivujem a spolupracujem s nimi. Zvlášť sa venujem aj individuálnym tréningom, ktoré sú prispôsobené priamo pre potreby klienta.

Róbert Povolný

Ako bývali člen reprezentácie v cestnej cyklistike som bol juniorským majstrom Slovenska. Aj naďalej ako aktívny športovec som nadobudol počas kariéry a štúdia na VŠ mnoho skúseností, ktoré zúročujem v tréningovom procese. Vďaka mojej flexibilite sa prispôsobím požiadavkám klienta.

Špecializácia:
Budovanie funkčnej svalovej hmoty a sily, redukcia hmotnosti, kondičná príprava v individuálnych a kolektívnych športoch.

Vzdelanie:
UMB Banská Bystrica – učiteľstvo telesnej výchovy a trénerstvo,
-kondičný tréner V. kvalifikačného stupňa
-certifikát SM systém 1,2
-Human sport specialist
-moderná operatíva ramenného a kolenného kĺbu
-škola drepu, vzpieračské techniky a metodické tréningy
-DNS A, ACS
-fit v tehotenstve a po pôrode

Viliam Štinčík

Vyštudoval som trénerstvo na Fakulte telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. V súčasnosti pôsobím ako športový odborník v oblasti kondičný tréning a tréner atletiky.

Špecializujem sa na beh, zvládnutie správnej techniky behu a šprintu u atlétov a športovcov, ktorí potrebujú beh na rozvoj kondičných schopností v rámci svojho športu alebo u rekreačných bežcov a nadšencov pre beh.

V kondičnej príprave spolupracujem hlavne s vrcholovými športovcami (motokros, atletika, zjazdové lyžovanie, hokej, tenis, triatlon, hasičský šport …).

U ľudí, ktorí sa vracajú do aktívneho športu po úrazoch, resp. u ľudí so sedavým zamestnaním, praktizujem zdravotné a kompenzačné cvičenia, pomáhajúce pri bolestiach chrbta, kolien, ramien a pod.

Využívam princípy DNS (dynamická neuromuskulárna stabilizácia podľa prof. Kolářa), Anatomy Trains (myofasciálny tréning), SPS (špirálna stabilizácia chrbtice), balans ..

RICHARD FUDALY

Ak máš telo, tak si atlét. Je len na tebe ako sa k nemu budeš správať. Ja som tu aby som ťa priviedol do sveta zdravého životného štýlu, oboznámil so správnou technikou cvičení a splnil každý tvoj stanovený cieľ. Všetko na profesionálnej a kamarátskej úrovni aby tvoj tréning nebol mučenie ale zážitok.

Špecializácia:
Kalistenika – cvičenie s vlastnou hmotnosťou. Sila, svalový objem, vytrvalosť a redukcia tuku.

Vzdelanie:
FTVŠ – Trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy Tréner V. kvalifikačného stupňa v športe pre všetkých