Náš tím

Pavol Garaj

Kickboxu sa súťažne venujem od svojich 13.rokov. Za 21 rokov pôsobenia v tomto športe som získal mnoho amatérskych aj profesionálnych titulov doma a v zahraničí.

21 x amatérsky majster SR

1. a 2. miesto z amatérskych majstrovstiev sveta

3 x profesionálny majster sveta

2. miesto z amatérskych majstrovstiev Európy

1 x profesionálny majster Európy.

Spolu som odboxoval cca 300 zápasov v kickboxe a 28 zápasov v profesionálnom boxe. Trénoval a súťažil som v mnohých krajinách na celom svete: USA, Thajsko, Bahrain, Anglicko, Portugalsko, Holandsko, Bielorusko, Srbsko. Je to nezabudnuteľný pocit, keď vám rozhodca zdvihne ruku nad hlavu a patríte medzi tých najlepších fighterov. Každému by som to doprial. Som tu pre tých, ktorí sa chcú naučiť tento krásny, ale tvrdý a náročný šport. Naučíte sa sebadisciplíne a spoliehať sa sám na seba. S radosťou vám odovzdám všetky moje skúsenosti. Záleží len na Vás kam, to chcete dotiahnuť.

Rasťo Cimerman

Už 14 rokov sa venujem silovému, kondičnému a vytrvalostnému tréningu. Zameriavam sa na viac oblastí. Budovanie správnych návykov v športe, odstraňovanie bolestí kĺbov. Predovšetkým vám pomôžem s rastom svalovej hmoty a s redukciou prebytočnej váhy. Vytvorím kondičný a nutričný plán tak, aby ste dosiahli stanovený cieľ. „Váš cieľ je aj mojím cieľom.“

Eliška Grigerová

Zameranie: Tvarovanie postavy, redukcia alebo nárast hmotnosti. Mojou najčastejšie využívanou technikou cvičenia je silovo-kondičný a silový tréning a tréning zameraný na dynamiku a výbušnosť. Tieto tréningy sú vhodné ako pre mládež tak aj pre dospelých. Už dlhé roky vykonávam hasičský šport a vďaka tomu Vám viem pomôcť zlepšiť dynamiku, výbušnosť, reakčnosť a rýchlosť. Pri tréningoch sa zameriavam na najdôležitejšiu časť tela CORE a využívam pri tom pomôcky ako TRX a BOSU. Spolu sa zameriame hlavne na mobilitu, funkčnosť, zdravie a silu tela. Ponúkam osobné tréningy tak aj online treningy, video tréningy a tréningové plány.

Absolvované kurzy:
školenie osobných trénerov I. kvalifikačného stupňa vo fitnes a kulturistike, INFORM, 2021

Róbert Hudák

Prax v oblasti fitness mám už od roku 2018, keď som začal s cvičením. Ku každému klientovi pristupujem individuálne, s dôrazom na ich osobné ciele a preferencie. S ohľadom na ich fitness ciele, využívam širokú škálu techník, vrátane silového a kondičného cvičenia a TRX, aby som im pomohol dosiahnuť ich optimálne výsledky.

Tiež sa venujem nastavovaniu personalizovaných nutričných plánov v spolupráci s renomovanou spoločnosťou Planeat. Verím, že spoločne môžeme dosiahnuť vaše ciele a priniesť pozitívne zmeny do vášho života. Teším sa na našu spoločnú cestu k zdraviu a pohode!

Špecializácia:
• Redukciu Podkožného Tuku
• Budovanie Svalovej Hmoty
• Zlepšenie Kondície a Vytrvalosti
• Individuálne Navrhnuté Nutričné Plány

Vzdelanie:
Fitness Tréner I. Kvalifikačného Stupňa,
Športové Poradenstvo – INFORM, s.r.. – 2023,
Personalizované Nutričné Plány – PLANEAT – 2023.

Barbora Mayerová

Som trénerka kickboxu . Aktívne zápasím  v ringu, v disciplínach K1 a Low kick. Trénujem  ženy a deti. U žien sa zameriavam na základy kickboxu v spojení so zlepšením fyzickej kondície , spaľovaniu tukov, formovaniu postavy. Tréningy pre deti od 7 do 13  rokov sú zamerané na základy kickboxu, rozvoj pohybovej zručnosti, zlepšenie koordinácie formou súťaží a hier. Práca s deťmi má veľmi baví, rada ich motivujem a spolupracujem s nimi. Zvlášť sa venujem aj individuálnym tréningom, ktoré sú prispôsobené priamo pre potreby klienta.

Róbert Povolný

Ako bývali člen reprezentácie v cestnej cyklistike som bol juniorským majstrom Slovenska. Aj naďalej ako aktívny športovec som nadobudol počas kariéry a štúdia na VŠ mnoho skúseností, ktoré zúročujem v tréningovom procese. Vďaka mojej flexibilite sa prispôsobím požiadavkám klienta.

Špecializácia:
Budovanie funkčnej svalovej hmoty a sily, redukcia hmotnosti, kondičná príprava v individuálnych a kolektívnych športoch.

Vzdelanie:
UMB Banská Bystrica – učiteľstvo telesnej výchovy a trénerstvo,
-kondičný tréner V. kvalifikačného stupňa
-certifikát SM systém 1,2
-Human sport specialist
-moderná operatíva ramenného a kolenného kĺbu
-škola drepu, vzpieračské techniky a metodické tréningy
-DNS A, ACS
-fit v tehotenstve a po pôrode

RICHARD FUDALY

Ak máš telo, tak si atlét. Je len na tebe ako sa k nemu budeš správať. Ja som tu aby som ťa priviedol do sveta zdravého životného štýlu, oboznámil so správnou technikou cvičení a splnil každý tvoj stanovený cieľ. Všetko na profesionálnej a kamarátskej úrovni aby tvoj tréning nebol mučenie ale zážitok.

Špecializácia:
Kalistenika – cvičenie s vlastnou hmotnosťou. Sila, svalový objem, vytrvalosť a redukcia tuku.

Vzdelanie:
FTVŠ – Trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy Tréner V. kvalifikačného stupňa v športe pre všetkých