Náš tím

Pavol Garaj

Kickboxu sa súťažne venujem od svojich 13.rokov. Za 21 rokov pôsobenia v tomto športe som získal mnoho amatérskych aj profesionálnych titulov doma a v zahraničí.

21 x amatérsky majster SR

1. a 2. miesto z amatérskych majstrovstiev sveta

3 x profesionálny majster sveta

2. miesto z amatérskych majstrovstiev Európy

1 x profesionálny majster Európy.

Spolu som odboxoval cca 300 zápasov v kickboxe a 28 zápasov v profesionálnom boxe. Trénoval a súťažil som v mnohých krajinách na celom svete: USA, Thajsko, Bahrain, Anglicko, Portugalsko, Holandsko, Bielorusko, Srbsko. Je to nezabudnuteľný pocit, keď vám rozhodca zdvihne ruku nad hlavu a patríte medzi tých najlepších fighterov. Každému by som to doprial. Som tu pre tých, ktorí sa chcú naučiť tento krásny, ale tvrdý a náročný šport. Naučíte sa sebadisciplíne a spoliehať sa sám na seba. S radosťou vám odovzdám všetky moje skúsenosti. Záleží len na Vás kam, to chcete dotiahnuť.

Rasťo Cimerman

Už 14 rokov sa venujem silovému, kondičnému a vytrvalostnému tréningu. Zameriavam sa na viac oblastí. Budovanie správnych návykov v športe, odstraňovanie bolestí kĺbov. Predovšetkým vám pomôžem s rastom svalovej hmoty a s redukciou prebytočnej váhy. Vytvorím kondičný a nutričný plán tak, aby ste dosiahli stanovený cieľ. „Váš cieľ je aj mojím cieľom.“

Barbora Mayerová

Som trénerka kickboxu . Aktívne zápasím  v ringu, v disciplínach K1 a Low kick. Trénujem  ženy a deti. U žien sa zameriavam na základy kickboxu v spojení so zlepšením fyzickej kondície , spaľovaniu tukov, formovaniu postavy. Tréningy pre deti od 7 do 13  rokov sú zamerané na základy kickboxu, rozvoj pohybovej zručnosti, zlepšenie koordinácie formou súťaží a hier. Práca s deťmi má veľmi baví, rada ich motivujem a spolupracujem s nimi. Zvlášť sa venujem aj individuálnym tréningom, ktoré sú prispôsobené priamo pre potreby klienta.

David Gonda

Profesionálnemu trénovaniu sa venujem od roku 2017. Pracoval som s množstvom ľudí od profesionálnych športovcov až po 86 ročnú babičku. Mojím hlavným cieľom, je viesť človeka k správnemu pohybu a výkonnostnému progresu. Na úvodnom tréningu realizujem vstupnú diagnostiku pohybového aparátu zameranú na kĺbové rozsahy a správne pohybové stereotypy. Na základe diagnostiky nastavíme kroky potrebné pre Vše zdravé a funkčné telo.